Diana Event
Diana Event

Konser & Dj Performans

Diana Event olarak biz; yerli ve yabancı popüler Dj’lerle birlikte birçok party ve eventler gerçekleştiriyoruz. Basit ve sıradanlaşmış etkinliklerin dışına çıkarak farklıklar yaratıyor, sektörde markanızı ön planda tutmayı hedefliyoruz.

Yerli ve yabancı ünlü sanatçıları otellerinize getiriyor, popüler yüzlerle birlikte misafirlerinize unutulmaz anılar yaşatmanızı sağlıyoruz. Sanatçılarla birlikte hazırladığımız konser programlarında ses, ışık ve sahne tasarımını en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Sanatçıların seçimini sizlerle birlikte karar veriyor, hangi sanatçının markanıza hitap edebileceğini kararlaştırıyoruz. Özel günlerde yapılacak event ve partilerde, bünyemizde bulunan popüler Dj’ler performans öncesi tüm teknik alt yapıyı kontrol ediyor. Sonrasında bol eğlenceli saatler misafirlerinizi bekliyor.

Diana Event olarak biz, güçlü altyapımız ve profesyonel ekibimizle otelinizdeki tüm organizasyonları en ince ayrıntısına kadar kusursuz bir hizmet olarak size sunuyoruz. Öncelik amacımız markanıza değer katmak ve en üst sıralara taşımak.

20 yıldır turizm ve eğlence sektöründe verdiğimiz kaliteli hizmetlerle sık tercih ediliyor, referanslarımıza her gün bir yenisini eklemeye devam ediyoruz.