Diana Event
Diana Event

Hakkımızda

Turizm ve eğlence sektöründe 20 yıllık tecrübemiz sayesinde güçlü iş birlikleri kurmaktayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve sağlam altyapımızla hazırladığımız kaliteli ve eğlenceli programları temsil ettiğimiz otellere sunuyoruz.

Diana event olarak bugüne kadar; hem yurt içi hem de yurt dışı birçok şehirde farklı event projeleri gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Günümüz de bazı oteller özellikle etkinliklerde birbirini taklit edecek ölçüde ilerliyor. Biz bu durumu çok önemsiyor her bir otele özel konsept hazırlıyor ve markanıza yönelik eğlence programları gerçekleştiriyoruz. Alışılmışın dışında ve eğlencenin ön planda olduğu etkinliklerimiz gündüz ve gece olarak ayrı ayrı projelendiriliyor. Çocuk ve yetişkin olarak da ayırdığımız event, parti ve showlarımız önce kendi markamıza sonra hizmet verdiğimiz otellere yakışır olmasına dikkat ediyoruz. Görünen o ki; aileler genelde otel seçimlerini çocuk etkinliklerinin zenginliğine göre seçiyor. Biz de bu durumu önemsiyor, çocuklara özel hazırladığımız konseptleri her geçen gün arttırıyor ve tecrübeli kadromuzla hizmet veriyoruz. Diana kids event, memnuniyet ve güvenin tam adresi olarak başarısını sürdürmektedir. Her yıl sürekli olarak yenilenen bir altyapımızın olması turizm sektörüne katile katıyor ve eğlenceyi üst seviyede tutarak tam anlamıyla müşteriyi memnun ediyoruz. Diana Event olarak güçlü ekimiz ve oluşturduğumuz özel konseptlerimiz ile tüm dünyada var olmaya gururla devam ediyoruz.